מגשי פירות ראשון לציון - מתנת משלוח פירות בראשון לציון

תענוגות הספא

במהלך יום עבודה קשה ולחוץ, כל אחד מאיתנו חולם על מקום אחר להיות בו מאשר במקום העבודה והוא הספא, מקום שכולו מלא ברוגע ושלוות הנפש, שמציע לנו טיפולים שמטפלים בגוף ובנפש.

כיום, אנשים רבים מכניסים לסדר יומם את מכון הכושר שכולל בתוכו את אתר הספא. לאחר הפעילות הספורטיבית שאנו מוציאים עליה אנרגיות רבות, אנו עוברים לאתר הספא ושם, קיימות פעילויות רגועות שגורמות לנו להירגע ולשכוח מהצרות שלנו ופשוט להשתחרר.

הספא כולל בתוכו מספר רב של חדרים בהם ניתנים טיפולים שונים, כמו: טיפול פנים אנטי אייגינג', טיפול מעמיק לעור הפנים, טיפול באקנה, טיפוליי עיסוי שונים ואף ארוחות בוקר/צהריים.

באתרי הספא קיימים טיפוליי עיסוי שונים כמו:

שיאצו- ללא שמנים,עיסוי שבדי שהוא הכי נפוץ,עיסוי תאילנדי- טיפול בגוף ובנפש, עיסוי רפואי- משקם למערכות השרירים בגוף.

בנוסף, אנו נהנים ממתקיני הספא שלרוב כוללים: בריכות מחוממות בחורף וקרות בקיץ, ג'קוזי מפנק, סאונה יבשה ורטובה., פילינג גוף, אמבט שמנים וכו'.

קיימים אתרי ספא בהם יש אפשרות ללינה. לקוחות רבים מגיעים, במיוחד זוגות צעירים, ונהנים מהטיפולים הניתנים במשך יומיים. כמו כן, בערב ניתנת ארוחת ערב מזינה ומגוונת, כמובן בעלות נוספת.

ניתן להזמין את בן/בת הזוג ליום כיף בספא שיכלול בתוכו ארוחת בוקר זוגית, טיפול עיסוי מפנק של 40 דקות עד שעה ושימוש חופשי במתקני הספא, ברוב אתרי הספא מחיר זה נע בין 250-400 שקלים לזוג.

קיימות חבילות טיפולים נוספות שמתאימות לכל המשפחה או ליחיד שהן במחירי מבצע, ניתן להתעניין באינטרנט להשוואות מחירים.

ניתן להגיע לאתרי הספא ולהנות מהשירותים הללו במחירי כניסה בלבד שמחירם נע בין 50-100 שקלים לכמה שעות שאנו רוצים לשהות במקום.

כמו כן אפשר להפתיע את בן/בת הזוג או חבר/ה טובה בשובר מתנה לאתר הספא. מי מאיתנו לא היה רוצה מתנה כל כך מפנקת? ולדאו שהחבילה תכלול מגשי פירות ראשון לציון מפנק ובין הטיפולים לאכול ולהתפנק אפשר להזמין את הפירות בכל קצוות הארץ על ידי חנויות המבצעות משלוח פירות תל אביב היא עיר המציעה מגוון רחב של משלוחים ממספר חנויות בעיר.

אנשים רבים שהולכים לאתרי ספא באופן קבוע נוהגים להסיר את שיערם. נשים וגברים רבים נוהגים ללכת למכוני לייזר להסרת שיער מגופם, אך יש גם נשים המעדיפות להוריד את שיערותיהן באמצעות גילוח או שעווה.

היכנסו לפרטים באתר tropicfruits.co.il